Nieśmiały widz

 

Bardzo często SU odwiedzają osoby nieśmiałe, które szukają nie tylko rozrywki, ale też akceptacji i zrozumienia. Zwykle dość szybko odnajdują u nas tych transmitujących, którzy im najbardziej odpowiadają. Dzieje się tak w dużym stopniu dzięki profilom, które wypełniacie wrzucając zdjęcia i pisząc coś o sobie.

Ktoś kto wchodzi pierwszy raz na SU może być zaszokowany. Na pewno pamiętacie swoje pierwsze odczucia. Na pewno równie silna jest ciekawość i dla niej zostaje się, przegląda transmisje i czyta czaty. Osoba nieśmiała nie podejmie z Wami dialogu jeśli nic o Was nie wie. Będzie się czuła lepiej jeśli będzie się jej wydawało, że Was zna. Na pewno wypełniając profile otwieracie się na innych. Stali bywalcy wiedzą, że profile niewypełnione to zwykle profile tych transmitujących, którzy najczęściej traktują SU wyłącznie jako pracę. Nie starają się tworzyć tu przyjaźni, być wobec kogoś uprzejmym, czy też cokolwiek o sobie powiedzieć. Do tych transmitujących na pewno nie zajrzy widz nieśmiały. Takiego widza najczęściej trzeba zachęcić.

Jeśli nie wypełniacie profili nikt Was nie zna, a często nawet nie chce poznać. Tracicie widzów nieśmiałych zyskujecie widzów zbyt odważnych i hejterów. Nie jest to dla transmitującego dobre. Hejter przyciąga bowiem inne tego samego typu osoby i zamienia Wasze transmisje w pole bitwy, a w ten sposób nie pozwala Wam zarabiać. Musicie się zastanowić co jest dla Was bardziej opłacalne. Ośmielić nieśmiałych widzów, dać się trochę poznać, czy zrezygnować z tego typu widza i skupić się na tych odważniejszych i mało sympatycznych. Na pewno znacie opowieść o prawie przyciągania. To co dajecie, to samo przyciągacie. Jeśli nie macie pomysłu na siebie, nie wyznaczacie granic i nie otwieracie się na ludzi, jest Wam po prostu gorzej na SU.

Bawcie się, pozdrawiam Show Up 🙂