Nowe twarze na SU

 

Zawsze jest ciekawie kiedy pojawiają się na SU nowe twarze. Czasem jest ich więcej, czasem mniej, ale cieszę się kiedy widzę, że wciąż nas przybywa. Z tej okazji przydałaby się jakaś większa impreza 😉

Teraz zupełnie serio. Witamy serdecznie wszystkich nowych transmitujących i mamy nadzieję, że spodoba się Wam na ShowUp tak bardzo, że zachęcicie swoich znajomych, krewnych i przyjaciół oraz ich znajomych, krewnych i przyjaciół oraz wszystkich fajnych ludzi, do tego by też tu imprezowali 😉

Chciałabym żebyście przychodząc do nas dobrze się bawili, by to nie była dla was „praca”, a nawet jeśli faktycznie SU jest ważną częścią dochodu, byście potrafili się wyluzować i zdystansować. W tym celu ważne jest przestrzeganie kilku zasad:

1. Jeśli kogoś lubicie możecie wchodzić na jego transmisje i rozmawiać na czacie.
2. Jeśli kogoś nie lubicie trzymajcie się od takiej osoby z daleka, bo nie ma sensu robić sobie wrogów.
3. Żetony są ważne, ale nie najważniejsze. Najważniejsi jesteście Wy i Wasi widzowie. Jeśli obie strony będą zadowolone żetony się pojawią.
4. Najważniejsza zasada: obiecujesz – dotrzymujesz. Ustawiasz cel – robisz cel.
5. Jeśli czyjeś żądania są dla ciebie nie do zaakceptowania nie dyskutujesz o tym, bo dyskusja może rodzić kolejne żądania. Możesz taką osobę zignorować lub zbanować.
6. Życzliwość rodzi życzliwość, nieżyczliwość rodzi gniew. Zawsze warto być sympatycznym.
7. Sprzęt jakiego używasz wpływa na to ilu masz widzów. Jeśli masz bardzo słabej jakości kamerkę lub masz problem z obsługą funkcji związanych z transmisją postaraj się wyeliminować problemy sprzętowe. Złej jakości kamerkę możesz wymienić po jakimś czasie. Problemy techniczne najlepiej wyjaśniaj od razu z nami lub z informatykiem.

Pozdrawiam Show up!