Nowy system oceniania profilu

System oceniania profili i ich komentowania nie sprawdził się z wielu przyczyn, a głównie dlatego, że daje mało obiektywny obraz. Otrzymywaliśmy sygnały, że chcecie mieć możliwość wyłączenia komentarzy. Jeśli ktoś jest zadowolony z tego co jest teraz nie musi podejmować żadnych akcji, związanych z udostępnianiem dla innych ocen swojego profilu.

Czasem jednak chcecie by wasze profile były jedynie informacyjne, a nowy system ma to umożliwić.

Teraz możecie wyłączyć gwiazdki do swojego profilu i/lub komentarze. Kiedy wyłączycie system komentowania gwiazdki będą również niewidoczne, kiedy wyłączycie same gwiazdki komentarze pozostaną nadal widoczne.

Zmiany zostają wprowadzone na wasze życzenie i mają na celu ułatwienie zarządzania profilami. Dodatkowo zamierzamy wprowadzić ograniczenie w komentowaniu zależne od żetonów. Będzie można komentować tylko osoby którym 2 ostatnich kilku dniach dało się napiwek, wzięło priva itp.

Mam nadzieję, że ten sposób rozwiązania będzie wam się podobał, bo daje więcej możliwości, a przede wszystkim umożliwia panowanie nad tym co dzieje się na waszych profilach, gdzie teraz to wy będziecie najważniejsi.

Pozdrawiam wszystkich i ShowUp 😉