Nuda w związku

 

Na pewno niektórzy z Was znają to uczucie nudy, kiedy w związku nic się nie dzieje i kiedy trzeba dodawać mu jakiegoś smaczku. Gdy jedno z partnerów zasypia w trakcie seksu można mu wybaczyć, ale jeśli zasypiają oboje to już tragedia.

Jesteśmy na Su, możemy być więc zupełnie szczerzy i nie opowiadać tu sobie historyjek typu: „czy ja cię już nie podniecam, czy ja ci nie wystarczam?”. Praktycznie każda ze stron będąca w związku zaczyna się w pewnym momencie nudzić. W zależności od tego co lubi szuka sobie takich rozrywek, które pomagają o nudzie zapomnieć. Kiedy ktoś lubi seks, a jego seks jest nudny, jasne że szuka rozrywki w takich miejscach jak SU.
Ponieważ zwykle chowa się głowę w piasek i nie mówi o swoich potrzebach, każdy idzie swoją drogą, a w pewnym momencie okazuje się, że związek nie istnieje. O to co się dzieje w łóżku trzeba dbać bardziej niż o to, by w domu było posprzątane, by posiadać komplet takich samych talerzy i spodków. Dyskusja o nowych firankach i sposobie ich upinania jest najlepszą pigułką nasenną jaką kobieta może podać swojemu mężczyźnie. Rozmowa o tym co należy naprawić w aucie, usypia kobietę.

Czy można pozbyć się nudy w związku? Można, ale trzeba pozbyć się zahamowań, porozmawiać z partnerem o tym czego oczekujemy. Można mieć seks bez związku, ale związek bez dobrego seksu nie przetrwa za długo. Zbyt wiele pokus czeka na tym świecie 😉

Pozdrawiam Show up 😉