Piękne dziewczyny na ShowUp.tv

Kogo szukają wchodzący na ShowUp.tv? Jak myślicie? 😉

Nasza telewizja jest kojarzona z erotyką, ale ten kto tu jeszcze nigdy nie był tak naprawdę nie wie czego się spodziewać. Kogo tu spotka?

Na pewno pamiętacie reklamy ShowUp – aniołki i diablice 😉 To one zachęcają do tego by wejść i sprawdzić. One i „poczta pantoflowa”, czyli „jedna pani powiedziała drugiej pani” 😉 ShowUp . Kogo więc spodziewa się tu zobaczyć statystyczny „Smith”, który tu wejdzie? Spodziewa się pewnie zobaczyć takie dziewczyny jakie widuje na ulicach, w sąsiedztwie, takie, które podziwia z daleka, ale boi się do nich zagadać.

Dobrze o tym wiecie, że Wasze zdjęcia przyciągają do Was oglądających, którzy pierwszy raz wchodzą lub przeglądają transmisję. Jeśli zdjęcie jest interesujące i zwraca uwagę, macie większą oglądalność. Jednak nie tylko zdjęcie jest ważne. Kiedy wchodzi się na transmisję, a ktoś w ogóle się nie rusza, nic nie pisze i nic nie mówi tylko siedzi, widz może się szybko znudzić. Czyli nie tylko zdjęcie jest ważne.

Czy przeglądający ShowUp szukają tylko pięknych kobiet? Raczej nie, choć piękna dziewczyna na pewno cieszy się większą popularnością na początku. Z tego co widzę oglądając transmisje najważniejsza jest pomysłowość i osobowość Transmitującego. Musi mieć pomysł na siebie i na to co chce robić. Mam nadzieję, że tych pomysłów Wam nie zabraknie 😉

Pozdrawiam i Show Up 😉