„Po prostu” program Tomasz Sekielskiego

Tomasz Sekielski, to dosyć znany dziennikarz i publicysta pracujący dla TVP. O jego wcześniejszych programach można by trochę opowiedzieć, jednak nie pora na to. Aktualnie prowadzi on program „Po prostu”, który nadawany jest w każdy wtorek o godzinie 20.25 na antenie TVP1.

Dlaczego o tym wspominam? A no dlatego, że z uzyskanych przeze mnie informacji wynika, że najprawdopodobniej dzisiejszy program (19.02.2013) będzie poświęcony serwisom takim jak ShowUp.tv, czyli serwisom z kamerkami.

Pragnę jednak poinformować – w imieniu całej ekipy ShowUp.tv, że nie mamy kompletnie nic wspólnego z tym programem. Co więcej, nie mieliśmy żadnego wpływu na niego, ani na to, co się w nim pojawi (na dobrą sprawę sami nie wiemy o czym dokładnie będzie).

Chcemy także zaznaczyć, że byliśmy co prawda pytani o wzięcie udziału w programie, jednak mając na względzie dobro portalu i jego użytkowników, stanowczo odmówiliśmy.

Mając to na uwadze zapewniamy, że serwis jest miejscem bezpiecznym, a wszelkie dane użytkowników są dobrze chronione, dając państwu anonimowość i bezpieczeństwo. Tak więc przypuszczamy, że w ostatecznym rozrachunku z programu wyjdzie darmowa reklama dla naszego serwisu, co ma szansę przełożyć się na wzrost liczby nowych użytkowników w serwisie.

Na zakończenie pragnę dodać, że będziemy wszystko sprawdzać, aby upewnić się, czy nie doszło czasem do jakichś nadużyć ze strony dziennikarzy.