Podstawowe Q&A

 

Kto by pomyślał, że po tylu latach działania ShowUp, trzeba będzie odpowiadać na takie proste pytania? Stali bywalcy mogą dalszej części nie czytać, bo tekst przeznaczony jest dla tych, którzy dopiero poznają nasz portal. Nie śmiejcie się z moich odpowiedzi i pytań, pamiętajcie że wszyscy kiedyś zaczynają i na początku nie wiedzą o co tu chodzi.

Odpowiadamy na Wasze pytania:

1. Czy ShowUp jest płatny?

Na tak postawione pytanie trudno odpowiedzieć, bo i tak i nie. Po rejestracji konta można oglądać za darmo transmisje w nieograniczonym czasie, ale jeśli chce się uczestniczyć w czatach, czy zamawiać pokazy prywatne to trzeba pamiętać, że są to rzeczy, za które się płaci.

2. Jak płaci się na ShowUp?

Naszą walutą są „żetony”, które można bez problemu kupić na stronie. Odbywa się to tak, jak normalne zakupy online, a płacąc wybieracie formę płatności jaka Was interesuje. Tak jak i w przypadku zakupów w sklepach internetowych nie ma możliwości pobrania od Was większej ilości pieniędzy niż zdecydujecie się wydać.

3. Czy dane jakie podajecie podczas rejestracji i płatności są widoczne publicznie?

Nikt nie widzi Waszych danych, na profilach widoczne jest to, co chcecie o sobie powiedzieć.

4. Czy na ShowUp są realni ludzie?

Pytanie może się wydać dziwne, bo wystarczy wejść na transmisje, by zobaczyć kto u nas transmituje. Nie dokonujemy selekcji, transmituje każdy kto chce, pomiędzy ShowUp, a transmitującym nie pośredniczy żadna agencja. Nie można stworzyć fałszywych tożsamości jeśli transmitujesz. Na ShowUp widać, że jesteś realny, widać też kiedy podajesz tylko fałszywe informacje. Tym właśnie różnimy się od wielu innych portali mających społeczność, na których 70% a nawet czasem 80% kont jest fałszywych, założonych przez portal.

5. Czy transmitujący mnie widzi jeśli tylko oglądam transmisje i nie jestem zalogowany?

Transmitujący nie widzi widza, widzi tylko ilość osób, która ogląda jego transmisje. Spokojnie, jeśli w chwili oglądania transmisji dłubiesz w nosie, to Transmitujący, ani inni użytkownicy ShowUp tego nie widzą. Jeśli robisz coś innego… też tego nikt nie widzi. Jeśli ktoś chce być widoczny musi rozpocząć własną transmisję.

To były odpowiedzi na te najprostsze pytania, ale zawsze będę się starała odpowiedzieć Wam, na najciekawsze 😉

Trzymajcie się i show up 😉