Pogaduchy na ShowUp

 

Transmisje typu „pogaduchy” robi niemal każdy transmitujący na ShowUp, jednak najwięcej takich transmisji na pewno znajdziecie w godzinach popołudniowych.

„Pogaduchy” to zwykle rozmowy z widzami na ogólnym, jeśli ktoś chce porozmawiać prywatnie ma możliwość wybrania opcji „priv”. Musicie jednak pamiętać, że jeśli ktoś stale robi transmisje typu „pogaduchy” niekoniecznie będzie chciał zmienić sposób transmitowania. Nie pomogą w tym ani prośby, ani tym bardziej groźby. Musicie po prostu zaakceptować to, że transmitujący mają swoje zasady. Nie zawsze robią show. Jeśli macie ochotę na show na SU zawsze znajdziecie transmitujących, którzy zapewnią Wam to czego oczekujecie.

Zasady panujące na transmisjach ustala transmitujący. Jeśli będziecie te zasady łamać wcześniej czy później zostaniecie zbanowani. Nie wiem czy jest sens upierania się by transmitujący, który nie robi innych transmisji niż „pogaduchy” zrobił dla Was specjalny show. Na pewno sami też macie zasady i nie lubicie gdy ktoś namawia Was to tego byście je łamali. Pamiętajcie, że na SU chcemy po prostu dobrze się bawić, nie przychodzimy tu by się kłócić. Przyjmiecie po prostu życiową zasadę: „nie ta to inna”, „nie ten to inny”. Wtedy będzie się Wam łatwiej zmierzyć z odmową.

Bawcie się. Pozdrawiam Show up:)