Pogaduchy na Showup

 

Jest grupa widzów i grupa transmitujących, którzy przychodzą na SU by pogadać. Jak sprawić, by te dwie grupy się spotkały? Na pewno pomoże w tym wypełnianie profili, zrobienie opisu transmisji i odpowiednio dobrane do tego co zamierzacie pokazać na transmisji zdjęcie.

Często zastanawiacie się po co te opisy, po co profile, po co cele? Tymczasem to wszystko pomaga widzowi zorientować się, czy na Waszej transmisji znajdzie to czego szuka. Nie zawsze pierwsze wrażenie może być dobre. Czasem macie gorszy dzień, czasem macie gorsze łącze, średniej jakości kamerkę. W takich sytuacjach Wasz profil, opis transmisji i cele decydują o tym, czy widz z Wami zostanie czy poszuka kogoś innego.

Jeśli Wasze transmisje to tylko pogaduchy warto zaznaczyć to na profilach, na przykład w postaci zasad. Jeśli zwykle robicie show erotyczny, ale w jakimś dniu macie ochotę wyłącznie na pogaduchy, zaznaczcie to w opisie transmisji, a cel niech informuje na co widz może liczyć. Transmisji jest wiele, trzeba więc pomóc tym, którzy szukają określonego rodzaju rozrywki.

Bawcie się, pozdrawiam i Show Up 🙂