Pogaduchy na Showup

 

Pogaduchy na ShowUp już się nieźle zadomowiły i daje się zauważyć, że coraz więcej z transmitujących robi tego typu transmisje choćby raz na jakiś czas.

Co dają takie pogaduchy to na pewno wiecie. Przede wszystkim pozwalają na to by widz poznał Was lepiej. Dowiedział się o Was czegoś więcej. Ludzie, których wpuścicie do swojego prywatnego świata traktują Was już nieco inaczej, mogą zadecydować czy akceptują Was takimi jakimi jesteście, czy raczej nie. Jest to o tyle dobre, że możecie zaobserwować jak wzrasta sympatia u stałych widzów, kto jest waszym fanem, kogo można nagradzać, za obecność, a kogo można bez litości banować.

Na transmisjach, w których wyznaczacie konkretne cele, tak naprawdę skupiacie się na tych celach, w międzyczasie znikacie na transmisje prywatne, co także przerywa Wam kontakt z widzami. Trudno się często zorientować co się dzieje. Dobrze jest więc od czasu do czasu zrobić sobie pewnego rodzaju „przerwę techniczną”, jaką są pogaduchy. Dzięki takiej przerwie doładujecie się pozytywnie, doładujecie też pozytywnie widza.

Myślę, że takie pogaduchy są też potrzebne naszej społeczności, po to by poznać się lepiej i lepiej się ze sobą dograć. A czy będzie takich transmisji więcej to już zależy od Was.

Pozdrawiam ShowUp 🙂