Pokazy na kamerkach

Jak widzicie serwis ShowUp ewoluuje i wiele się tu zmienia. Kiedyś o ShowUp mówiło się tylko w kontekście erotyki. Dziś można tu spotkać artystów, dj-ów, wróżbitów, ludzi, którzy szukają dobrej paczki znajomych.

ShowUp uzależnia wie to każdy kto wszedł tu na chwilę, a został na dobre. Dzięki temu, że jest tu tak wiele różnych ludzi serwis przyciąga coraz większą uwagę. Być może już niedługo będziemy jak second life 😉 Mały, wirtualny świat, gdzie można znaleźć wszystko czego się poszukuje.

Ten kto wchodzi tu jedynie w poszukiwaniu erotyki nadal może liczyć na bardzo wiele pokazów, które zapewnią mu rozrywkę jakiej poszukuje. Ktoś kto wchodzi pogadać też znajdzie kogoś, kto będzie mu odpowiadał. Niedawno zorganizowaliśmy konkurs, w którym musieliście się wypowiedzieć wskazując ulubionego transmitującego i uzasadnić dlaczego lubicie jego pokazy. Konkurs udowodnił, że między Transmitującymi, a oglądającymi jest bardzo mocna więź sympatii.

Czy ShowUp może stać się czymś więcej dla wchodzących tu ludzi? Czas pokazuje, że stajemy się społecznością, która dobrze się zna i umie się dobrze bawić. Jesteśmy jak tropikalna wyspa, którą kochają odwiedzać turyści i wciąż chcą tu wracać. ShowUp się zmienia w miejsce dla wszystkich.

Pozdrawiam i pamiętajcie 😉 Show Up