Pomyśl o celu

 

O tym, że cel ułatwia prowadzenie transmisji nie trzeba chyba nikogo z Was przekonywać. Mimo to zdarzają się jeszcze transmitujący, którzy zapominają wprowadzić cel lub bardzo długo zastanawiają się nad tym, jaki cel wybrać.

Przed każdą transmisją transmitujący powinien przemyśleć to co chce robić. Ponieważ ogląda Was sporo ludzi, każdy ma jakieś oczekiwania. Wy też je macie, więc dobrze by było gdyby te oczekiwania zostały określone właśnie w celu. Jeśli chodzi o transmisje prywatne zwykle macie to dobrze opracowane, natomiast o ogólnym czasem zapominacie.

To jak zaprezentujecie się na ogólnym jest ważne. Od tego zależy ilu będziecie gromadzić widzów na swoich transmisjach. Cele mają ułatwić Wam prowadzenie Waszych transmisji przez pokazanie co jest istotne i przez skupianie uwagi widza na konkretnych rzeczach. Sami na pewno zauważacie jak wiele różnych i niepotrzebnych pytań pojawia się gdy cel jest niewidoczny.

Jaki wybrać cel? To już zależy od Was. Oczywiście są tego typu cele, które stoją w sprzeczności z regulaminem bo na przykład naruszają jakieś przepisy prawa. Wymyślając cele musicie dbać o przestrzeganie regulaminu. Poza tym nic nie ogranicza Waszej kreatywności.

Bawcie się dobrze. Pozdrawiam ShowUp 😉