Pomysły na transmisję

 

Każdy ma jakiś pomysł, ale czasem warto zobaczyć co słychać u innych. Przygotowałam dla Was dziś top 7 pomysłów na transmisje, które sprawdzają się nie tylko u nas na Su 😉

1. Ciało w oliwce – zajmuje pierwszą lokatę na liście top pomysłów, ponieważ jest to bardzo widowiskowe. Błyszczące od oliwki ciało wydaje się widzowi znacznie bardziej atrakcyjne, sam masaż jest spektaklem poruszającym wyobraźnię… i inne rzeczy 😉

2. Pod prysznicem lub w wannie – woda tak jak oliwka sprawia, że wszystko wydaje się bardziej atrakcyjne.

3. Taniec – nie trzeba być dobrą tancerką by zrobić dobrą transmisję z tańcem. Ważne jednak by nie poruszać się tak szybko, by kamera nie nadążała. Taniec powinien być seksowny i prowokujący, nie dziwaczny.

4. Konkurs z nagrodą – jest to sprawdzony pomysł łączący wyzwanie z wrażeniami erotycznymi. To o co grają widzowie powinno być jednak atrakcyjne. Im bardziej atrakcyjna nagroda tym więcej emocji.

5. Strip poker – pomysł także sprawdzony łączący grę w karty ze striptizem.

6. Rozbierz mnie i ubierz mnie – ważne jest by widz mógł ubrać transmitującego tak jak on by chciał i tu liderzy napiwków mają najwięcej do powiedzenia. Transmitujący musi zaproponować jednak więcej niż jeden zestaw do ubrania.

7. Posprzątam dla ciebie – ta zabawa na Su nie jest popularna, ale na innych kamerkach tego typu transmisje cieszą się dużym powodzeniem. Potrzebny jest strój pokojówki i miotełka z piór.

Życzę udanych transmisji 🙂

Pozdrawiam Show Up 😉