Popularność

 

Każdy z Was przyglądając się po raz pierwszy transmitującym i planując w jakiejś przyszłości swoje transmisje zastanawia się jak zdobyć popularność na ShowUp?

Codziennie odwiedzając nasz portal na pewno widzicie, że osób walczących o to by robić transmisje przyciągające i angażujące wielu widzów jest naprawdę dużo. Osoba nowa bardzo często będzie lądowała na „szarym końcu” wszystkich transmisji. Będzie tak na pewno, jeśli za mało czasu poświęcicie na to by zobaczyć jak osiąga się popularność na ShowUp.

Teoretycznie wszystko na świecie jest plagiatem, więc ShowUp nie jest specjalnie zadziwione, jeśli na innych transmisjach pojawiają się takie same pomysły. Kłopot w tym jeśli Wy zaczynacie traktować pomysł jako swoją opatentowaną własność. Uwagę przykuwacie Wy. Pomysły są ważne, ale to część Was. Jeśli dobierzecie pomysł do osobowości jaką chcecie pokazać na Su nikt tak naprawdę Wam go nie ukradnie, bo każdy wykorzysta Wasz pomysł po swojemu, czasem lepiej czasem gorzej.

Podglądanie tych, którzy zawsze gromadzą bardzo wielu widzów, a nawet uczenie się od nich, nie jest błędem. Oczywiście jeśli jesteście typami niereformowalnych hipsterów, możecie czuć niesmak widząc, że nie udaje się tu zachować pomysłów tylko dla siebie 😉 Pamiętajcie o jednym, czego nie można Wam odebrać kopiując pomysł na transmisje: jesteście niepowtarzalni, więc to Wy, a nie pomysł przyciągacie widzów. Te same żarty, te same słowa, te same historie oglądacie w telewizji wiele razy, za każdym razem dobrze się bawiąc i nawet nie wiedząc, że widzieliście to już wielokrotnie, tylko w innej scenerii i wykonaniu.

Kopiowanie dobrych to jest dobra droga, a jeśli ktoś ściąga Wasze pomysły… tym lepiej! Bo to oznacza, że warto Was naśladować. Tak jakbyście już stali się legendarni 😉

Pozdrawiam ShowUp 🙂