Poruszamy temat tabu – seks

Czy tego chcemy, czy nie, seks przez zdecydowaną większość wciąż uważany jest za temat tabu, o którym nie powinno się głośno mówić. Jako jednak, że jesteśmy portalem o charakterze erotycznym, to nie ma co dłużej unikać tego tematu.

Kiedyś był po prostu seks, dziś jednak prawie każdy rodzaj łóżkowych igraszek ma swoją własną nazwę. Tak więc mamy seks oralny (czyli popularny lodzik/mineta), mam seks klasyczny (czyli po prostu stosunek płciowy w różnych pozycjach), jest też seks analny, miłość hiszpańska (penis ocierający się o piersi kobiety), miłość turecka (wspólna masturbacja obserwujących się partnerów), trybadyzm (ocieranie się dwóch kobiet swoimi narządami płciowymi), a także coś bardziej ostrego, czyli cieszący się coraz większą popularnością BDSM (oczywiście rodzajów zabaw łóżkowych jest znacznie więcej i nie sposób ich wszystkich tutaj wymienić, to jedynie te najpopularniejsze).

Tak więc moje pytanie jest proste, jaki seks najbardziej lubicie? Jakiego rodzaju łóżkowe igraszki sprawiają wam najwięcej przyjemności? A może czego jeszcze nie robiliście, a bardzo chcielibyście spróbować? Skorzystajcie z tego, że chowacie się pod nickiem, że nikt nie zna waszych prawdziwych danych i uchylcie rąbka tajemnicy : )