Pożądana bielizna

 

Bielizna na transmisjach jest jak taka „gra wstępna” pomiędzy widzem, a transmitującym. Im ta gra będzie bardziej pomysłowa, tym większe zadowolenie widzów, a konsekwencją zadowolenia widza zawsze są żetony 😉

Czy bielizna, której używacie na transmisjach musi być bardzo droga? Nie. Jednak wybierajcie z wyobraźnią te rzeczy, które do was pasują. Zwłaszcza kobiety z niewielkim biustem powinny dokładnie wybierać bieliznę. Miseczka gorsetu nie może wyglądać jakby była pusta. Musi pasować do waszego biustu. Najbardziej „pożądane” kolory to: czerwień, czerń i biel. Choć jeśli widzicie coś ładnego, w czym będziecie się dobrze czuć na transmisjach kolor nie jest już tak ważny.

Najczęściej wybieracie gorsety. Choć w kategorii bielizny mieszczą się one bardzo wysoko na półce, która w męskich głowach zapala żarówkę „seks” nie jest to jedyna bielizna, którą warto kupić. Pomyślcie czasem o body. Jest to bardzo dobry wybór dla tych o „kobiecych kształtach”.

Majtki czy stringi? To nie jest tak ważne jak to by bielizna nie była „codzienna”. Tak majtki jak i stringi mają swoje erotyczne odpowiedniki. Można wybrać z rozcięciem, z perełkami zamiast pasków, z frędzlami. Erotycznych modeli jest bardzo wiele, macie więc spory wybór.

Życzę „gorących” transmisji 🙂

Pozdrawiam Show Up 😉