Prawo przyciągania na SU

 

Kto najbardziej przyciąga i czym na Su? Zadajecie sobie czasem pytanie dlaczego właśnie ta osoba przyciąga najwięcej widzów?

Kiedy jesteście po raz pierwszy na ShowUp, zaglądacie tu z ciekawości, może nawet nie rejestrując się i nie planując, że zostaniecie transmitującymi zwracacie uwagę na te rzeczy, które później gdzieś się gubią. Wchodząc na Su szukacie dobrej zabawy. Wybieracie więc na początku te transmisje, które mają wielu oglądających, jest to bowiem proste prawo przyciągania: tam gdzie więcej „gapiów” tam na pewno coś się dzieje.
Po jakimś czasie, gdy już znacie SU okazuje się, że niekoniecznie obchodzi Was to, na co najchętniej patrzą inni. Zwracacie więc uwagę na zdjęcia przy transmisjach odruchowo szukając kogoś ciekawego. Sprawdzacie te „ciekawe” transmisje i zwykle bez problemu udaje się Wam znaleźć osoby, które zwracają na siebie uwagę, ich show może się Wam nie podobać, oni sami także, ale widzicie, że są to ludzie w jakiś sposób inni.
Kiedy jesteście znacznie dłużej na Su, robicie własne transmisje, trochę już zapominacie Wasze pierwsze wrażenia. Często zastanawiacie się jak przyciągać większą ilość widzów, ale nie umiecie skorzystać z tych pierwszych obserwacji. Tymczasem na Su jest jedno ważne przykazanie: przede wszystkim nie nudzić 😉 Jeśli tylko będziecie tego przykazania przestrzegać na pewno zwrócicie na siebie uwagę widzów.

Życzę udanych transmisji. Trzymajcie się i ShowUp 🙂