Profile i zdjęcia na profilach

 

Nowi transmitujący lub transmitujący, którzy zakładają konta na SU kolejny raz, bardzo często pozostawiają swoje profile niewypełnione. Pisałam już o tym, że Wasze profile to Wasza wizytówka i warto o nie dbać. Teraz kilka słów o zdjęciach.

Nie każdy może sobie pozwolić na to by na profilu umieścić zdjęcia z profesjonalnej sesji. Nikt od Was jednak nie wymaga tego, by zdjęcia były z sesji. Wystarczy po prostu jakieś zdjęcie, które pozwoli widzowi zorientować się, czy warto wejść na Waszą transmisję. Widz zobaczy zdjęcie, przeczyta opis i będzie wiedział czy jesteście w „jego typie”. Nie chodzi tu o nic więcej.

Zdjęć nie musi być wiele, nie musicie tworzyć całych galerii, choć jeśli chcecie jest taka możliwość. Ci z Was którzy są już na SU dłuższy czas i mają wiernych fanów na pewno wiedzą, że każdy fan czeka na nowe zdjęcia. Skoro fani czekają, to znaczy że zależy im na Waszych fotografiach.

Kilka słów o jakości. Nie każdy z Was ma aparat fotograficzny. Większość ma jednak aparaty w telefonach. Nie zawsze robią one zdjęcia dobrej jakości, ale jeśli macie słabszy aparat wystarczy zrobić zdjęcie w dobrym oświetleniu. Na pewno nie będzie to takie zdjęcie jak zdjęcie profesjonalne, ale nie myślcie, że ktoś oczekuje od Was profesjonalnych zdjęć na SU. Wasze zdjęcia są także informacją dla widza, że będzie mile wdziany na Waszych transmisjach.

Mam nadzieję, że skorzystacie w pełni z możliwości jakie dają Wam profile, by zdobywać widzów i fanów. Jeśli podoba się Wam na SU, chcecie tu dłużej zostać i zdobyć własnych fanów, warto stworzyć dobry profil.

Bawcie się. Pozdrawiam Show up 😉