Puste profile

 

Kolejny post na temat Waszych pustych profili. Chcę Wam pokazać co daje wypełniony profil, a co tracicie, gdy nie ma o Was żadnych informacji.

Na pewno sami widzicie jak wielu transmitujących jest na ShowUp. Trudno się wyróżnić, wciąż pojawiają się nowe twarze, trochę ludzi znika, lecz nie usuwa swoich profili. W efekcie czasem łatwiej znaleźć kogoś kto ma dłuższy staż na SU, ale nie robi już tu transmisji lub robi je rzadko, niż kogoś kto bywa częściej, ale ma krótki staż. Wasze nicki też nie należą do takich, które się łatwo zapamiętuje, czasem nawet trudno je wymówić 🙂

Wielu z Was wie, że reklamy transmisji pojawiają się w sieciach społecznościowych. Wraz z nimi linki do transmisji. W różnym czasie, różne osoby mają dostęp do takiego linku. Może już was wtedy nie być na transmisji, bo nie spędzacie na SU całych dni i nocy 😉 Jeśli macie wypełniony profil, jego zawartość zachęca do tego by Was obserwować, dodać do ulubionych, odwiedzić waszą transmisję. Jeśli profil jest pusty, przy tak dużej ilości transmitujących tracicie szansę na to by zostać zauważonymi.

Informacje na profilu, pozwalają innym dowiedzieć się o Was nieco więcej. Czasem nie chodzi o to by umieszczać tam wiele zdjęć, choć sami musicie przyznać, że dobre zdjęcie działa zachęcająco. Nie wypełniając profilu znikacie w ciemnej rzece nicków na SU. Tak jakby Was nie było. Pusty profil przyczynia się do tego, że na Waszych transmisjach jest mniej widzów, a gdy się pojawiają nie mają ochoty na czat. Czekają by Was lepiej poznać, ale czasem jest to niemożliwe, kiedy nie poruszacie się i patrzycie w jeden punkt, siedząc bez ruchu. Jesteście anonimowi, ale też niewidzialni dla widza. Zastanówcie się czy Waszym celem jest osiągnięcie niewidzialności na Su, kiedy robicie transmisje?

Porzucanie profili, nie uzupełnianie ich nowymi informacjami, to także mały „-” dla Was. O popularność na społecznościówkach musielibyście sami zadbać. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe. Profil na ShowUp to jedno z najlepszych miejsce gdzie możecie zostawić informację o tym kiedy będzie kolejna Wasza transmisja. Jeśli serio myślicie o tym by coś zdziałać na SU, zostać zauważonym i zapamiętanym, uzupełniajcie profile. Tym bardziej, że profil to nie zawsze Wy w realnym świecie, to jest twarz jaką chcecie pokazać na SU.

Pozdrawiam Show up!