Randki przez Internet

Są miejsca w sieci, gdzie można poznać kogoś ciekawego, jest wiele portali dla osób poszukujących miłości, czy przyjaźni. Nie ma przeszkód by zarejestrować się na wszystkich i dopiero po jakimś czasie zdecydować, który jest najlepszy. Każdy na swoje oczekiwania i szuka zupełnie czego innego.
Na portalach dla samotnych trafiają się i kłamcy i osoby szczere. Panowie zwykle nie mówią prawdy na temat swojego majątku i stanu cywilnego. Panie kłamią na temat wieku, wyglądu i wykształcenia. Zweryfikowanie prawdy może nastąpić podczas pierwszego spotkania w tak zwanym „realu”, jednak warto sprawdzić kilka rzeczy przed tym spotkaniem, by się nie zawieść.
Im więcej zdjęć otrzymacie tym większe prawdopodobieństwo, że osoba wysyła swoje zdjęcia. Co do innych rzeczy jakie podają ludzie na swoich profilach dla samotnych trudno to zweryfikować nie spotykając się w realu. Jeśli ktoś pisze: „szukam mężczyzny, który ma prawo jazdy, bo nie będę go przecież wozić”, to znaczy że na wielką inteligencję osoby, która coś takiego pisze liczyć raczej nie możecie. Panowie, którzy zbyt szybko się oświadczają są zdesperowani i raczej nie do końca zrównoważeni.
Mimo dość powszechnego mijania się z prawdą w Internecie, ludzie znajdują tu przyjaciół i miłości, czyli nie jest to całkowicie bezsensowne. Wykorzystujcie więc Internet, ale tak by się nie rozczarować.
Czy ShowUp to dobre miejsce na to by kogoś poznać? W Internecie jest to równie dobre miejsce jak każde inne, a może nawet lepsze 😉

Pozdrawiam wszystkich i Show Up 🙂