Reklamy na cudzych transmisjach

 

Temat był już poruszany, ale jest to tak zwana „niekończąca się opowieść”. Reklamy na cudzych transmisjach nie są „cool”, nie są w porządku. Szczególnie kiedy reklamujecie się w sposób dziwny, negatywnie wypowiadając się o transmitującym, na którego czacie się wypowiadacie, obiecując to czego nie zamierzacie dotrzymać.

Cudze transmisje nie służą do tego by reklamować na nich siebie, jeśli już ktoś bardzo chce zostać zauważony powinien to zrobić w sposób nieco inny. Możecie wypowiadać się na czatach, podawać nowe wątki, starać się zainteresować sobą.
Reklamując się tekstem: wejdź do mnie bo tu nuda, a ja zrobię to co zechcesz lub obrażając transmitującego na jego własnej transmisji możecie się spodziewać jedynie niechęci ze strony widzów i bana ze strony transmitującego.
Jeśli chcecie kogoś zachęcić do tego by odwiedził Waszą transmisję, został Waszym fanem, powinniście zawsze zadbać o dobre pierwsze wrażenie. Trudno je zrobić, gdy posługujecie się językiem hejterów. Może się zdawać, że dobre wychowanie nie jest w cenie, a jednak zauważcie jak duże pieniądze zarabia „Perfekcyjna pani domu”. Jeśli ktoś jej płaci za bycie uprzejmą to znaczy, że na uprzejmość jest zapotrzebowanie 😉 Warto wspomnieć też o tym, że Kubie Wojewódzkiemu ograniczono dochody, a to z kolei znaczy, że chamstwo przestało być modne i przestano za nie chętnie płacić.

Są ludzie na ShowUp, którzy doskonale odnaleźli równowagę pomiędzy tym co jest cool, a co nie. Warto korzystać z takich wzorców. Tam gdzie atmosfera na transmisji jest dobra, tam zwiększa się ilość widzów. Wiecie czego jeszcze jest więcej? Żetonów 😉

Pozdrawiam ShowUp 🙂