Seks bez zobowiązań

Warto? To zależy od tego jakie jest podejście osobiste każdej z osób podejmujących taką decyzję. Seks bez zobowiązań powinien być prosty, ale… nie jest 🙂

Przede wszystkim tak naprawdę trudno znaleźć kogoś kto ma dokładnie takie same oczekiwania. Wzajemne przyciąganie nie oznacza jeszcze tego, że obie strony mają ochotę na taki niezobowiązujący seks, o którym potem po prostu się zapomina. Jednak zdarzają się pary, które stale umawiają się na niezobowiązujący seks, a każda ze stron układu wie dokładnie co może dostać i godzi się na to.

Znaczy to tyle, że zasadą zadowolenia z seksu bez zobowiązań jest to by obie strony dokładnie wiedziały na co mogą liczyć i godziły się na to. Obopólna zgoda jest rodzajem kontraktu, który może związać tylko na chwilę lub na czas dłuższy.

Problemy zaczynają się wtedy, gdy jedna ze stron chce przekształcić seks bez zobowiązań w coś poważniejszego, ma większe oczekiwania, ale nie mogą one zostać zaspokojenie ponieważ druga strona układu nie jest zainteresowana. Jeśli więc macie ochotę na seks bez zobowiązań zastanówcie się kogo wybieracie i zadbajcie by ten ktoś miał takie same oczekiwania.

Może chcecie podzielić się swoim doświadczeniami na ten temat?
Pozdrawiam wszystkich i ShowUp