Seksowne lato

 

Lato to najbardziej seksowna pora roku, bo najmniej ciuchów mamy wtedy na sobie 😉 Poza tym jest to czas kiedy jesteśmy bardziej chętni do erotycznych zabaw i eksperymentów.

Lato to zawsze okazja do tego by coś zmieniać. Jeśli zatem znudził Wam się Wasz stary wizerunek na Su i chcecie go odświeżyć lub zupełnie zmienić, to dobry czas na takie zmiany. Pamiętajcie jednak by nie były one tak poważne żeby zniechęcić Waszych przyjaciół i stałych widzów. Choć wszystko oczywiście zależy od Was. Czasem jesteście po prostu gotowi na bardzo poważne zmiany swojego wizerunku i macie to dobrze przemyślane.

Jak byś seksownym latem? Kobiet robiących pokazy na ShowUp na pewno nie trzeba tego uczyć. Jesteście bardzo seksowne, przyciągacie uwagę, panujecie nad swoimi transmisjami i wiecie czego chcecie. Nieco gorzej wygląda strona męska 😉 Panowie nie są przyzwyczajeni do tego by przyciągać uwagę, a niestety robiąc transmisje na Su musicie dać swój show. Musicie go zaplanować i odegrać niezależnie od ilości widzów. Jest to trudne, ale trzymam za Was kciuki 🙂

Bądźcie seksowni latem!

Pozdrawiam wszystkich ShowUp 🙂