Sezon ogórkowy na SU

 

Trochę się boję sezonu ogórkowego na SU, bo tak się zastanawiam co tu wymyślicie 🙂

Sezony ogórkowe mają to do siebie, że wszyscy szukamy kłopotów. Tak jakbyśmy się nudzili i nie mieli nic innego do roboty. Słówko tam, dwa słówka tu i za chwilę mamy aferę, która się rozprzestrzenia po całym Internecie 🙂

Musicie wiedzieć, że SU stało się takim trochę kultowym miejscem, co jest w wielkim stopniu Waszą zasługą. Jesteście ciekawymi ludźmi i przyciągacie ciekawskich, którzy często chcą sprawdzić co się dzieje, że tak o Was głośno w Internecie.Oczywiście reklama jeszcze nikomu nie zaszkodziła, ale musicie nauczyć się jak ustawiać się po właściwej stronie, tak by wyjść ze wszystkiego na plusie, a nie na minusie. Lubicie blogować to blogujcie, lubicie się udzielać na forach to się udzielajcie, taka reklama też jest Wam potrzebna. Kiedy reklamujecie siebie i swoje transmisje w taki sposób pamiętajcie o celu i o tym, że w czeluściach internetu nic nie ginie 😉 tak więc ostrożnie z reklamą i antyreklamą.

Dobrze mówią kiedy mówią: piłeś nie pisz 🙂 ale dodam od siebie coś innego: dymi czacha poczekaj aż ostygnie i dopiero wtedy coś napisz.

Pozdrawiam wszystkich Show Up bawcie się dobrze 🙂