ShowUp to nie miejsce dla… ?

 

W Internecie na temat ShowUp rozmawia się dość chętnie i czasem czytam ostrzeżenia, że to nie jest dobre miejsce dla kogoś. Nie zauważam jednak tego by ShowUp był szczególnie nieodpowiednim miejscem dla osoby dorosłej.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim można tu sobie pozwolić na to by szczerze poruszać pewne problemy, szczerze mówić o tym co lubimy. Można tu znaleźć też ludzi, którzy są podobni, mają podobne zainteresowania.
Nikt nikogo nie zmusza by udzielał się na ShowUp, na pewno jednak bezsensowne jest zniechęcanie ludzi do tego by się tu pojawiali. Jeśli chcecie, możecie cieszyć się anonimowością, tylko od Was zależy ile dowiedzą się o Was inni. Dla niektórych to miejsce jest sposobem na życie, pracą. Inni przychodzą na ShowUp ponieważ szukają rozrywki.

Warto by osoby, które chcą na ShowUp bywać częściej zdawały sobie sprawę z tego, że jest to miejsce bardzo popularne, jeśli więc zależy Wam na anonimowości, od początku musicie o tą anonimowość zadbać. Oznacza to między innymi to, że nie należy dzielić się swoimi prywatnymi danymi, nawet w dobrej wierze.

Osoby, którym zależy na popularności i pragną być rozpoznawalne, mogą wykorzystać ShowUp nieco inaczej. Właśnie jako taką „tubę” informującą innych o tym czym się zajmujecie. I tu popularność portalu ShowUp oraz jego niezależność działa na plus. Można zdobyć tu wiernych fanów, którzy przekażą informację o Was dalej.

ShowUp to nie Las Vegas, tu rzadko to co zrobisz pozostaje, wiele rzeczy wychodzi poza portal. Ta wiedza daje każdemu transmitującemu możliwość pokazywania tylko takich rzeczy jakie zechce pokazać i przekazać dalej.

Bawcie się dobrze 🙂 Pozdrawiam ShowUp 😉