„Śliczna buźka” i opis transmisji

 

Choć czasem wydaje nam się, że pewne rzeczy powinny być oczywiste dla innych ludzi okazuje się, że wcale tak nie jest.

Opisy transmisji tak jak i zdjęcia służą Wam do tego by zachęcić kogoś by wszedł na Waszą transmisję. Spełniają jednak także inną rolę. Po wejściu na transmisję widz widzi tyle ile chcecie mu pokazać na publicznym pokazie, może wejść na Wasz profil, zobaczyć co chcecie o sobie powiedzieć. Opis transmisji jest czasem jak emotikonka pokazująca Wasz nastrój, czasem jest reklamą, a czasem staracie się wyprzedzić możliwość negatywnej opinii widza pisząc na przykład „śliczna buźka”. Na podstawie tego co widać na transmisji oraz Waszych profili oglądający najczęściej podejmuje decyzje o tym, czy zdecydować się na transmisję prywatną.

Kiedy oglądacie popularnych transmitujących na pewno czasem zadajecie sobie pytanie dlaczego właśnie oni są tak popularni? Być może właściwą odpowiedzią jest to, że potrafią nawiązać dialog z widzem. Pokazują siebie pisząc kim są i dodając zdjęcia. Co z tego, że piszesz w opisie transmisji „zrobię wszystko” skoro nie pokazujesz twarzy, a transmisję robisz w dresowej bluzie XXL. Często po prostu widz nie chce by „wszystko” zrobiła dla niego osoba, której kompletnie nie zna i nie może sobie nawet wyobrazić jak ta osoba wygląda.

Myślę, że pewne rzeczy się zmienią i sami musicie zauważyć, że widz także ma obawy kto jest po tej drugiej stronie kamerki. Często na SU przychodzą ludzie, którzy mają niewielkie doświadczenie, lub przeciwnie – bardzo duże. Jedni nie widzieli jeszcze nic i mogą się obawiać, że zobaczą coś co im się nie spodoba i zepsuje transmisję prywatną. Ci którzy mają duże doświadczenie obawiają się nudy, nieprzyjemnych zaskoczeń i zachowań jakich po prostu nie lubią.

Jeśli chcecie otrzymywać żetony dajcie się odrobinę poznać. Potem nie będziecie zdziwieni tym, że choć chcecie zrobić wszystko, nikt nie chce dać Wam żetonów.

Pozdrawiam wszystkich Show up 🙂