Stary lepszy niż nowy?

 

Każdego z nas pewnego dnia zaczyna ogarniać zniechęcenie ogólne i w takim zniechęceniu mówi się zwykle „znam już wszystkich, których warto poznać”. Czy to jest jednak prawda? Jak w takim miejscu jak Su poznać „wszystkich, których warto poznać”, zamknąć i zapieczętować listę ulubionych?

Każdego dnia na ShowUp rejestruje się wiele nowych osób, nie wszyscy z nich zaczynają transmitować, a niektórzy nie będą nigdy robić transmisji, będą jedynie widzami. Będą poszukiwać ciekawych transmisji i ciekawych osób. Czy jeśli jesteś na ShowUp dłuższy czas to możesz powiedzieć na 100%, że wśród tych wszystkich nowych ludzi, którzy pojawiają się na naszym portalu nie znajdziesz nikogo, kogo warto poznać? Chyba nikt nie może tak powiedzieć.

Będąc zupełnie sprawną na ciele i umyśle osobą nie mogę powiedzieć, że poznałam wszystkich których warto poznać, wręcz przeciwnie, chcę poznawać nowych ludzi, bo nie wiem kim są, a chcę się dowiedzieć. Kto wie co się stanie jeśli odwiedzicie transmisję kogoś nowego? Może to będzie ktoś wyjątkowy? Może będziecie żałować, że zamykacie się jedynie wśród „ulubionych” na Waszych listach? Może pomyślicie ile straciliście szans na poznanie kogoś ciekawego?

Każda nowa osoba, która pojawia się na transmisjach zasługuje na uwagę. Zajrzyjcie do niej, poznajcie ją, może nawet pomóżcie jeśli sobie nie radzi za dobrze. Początki dla każdego są trudne, nawet u nas 😉

Czasem zastanawiam się nad tymi którzy mówią, że „poznali już wszystkich, których warto poznać”. A gdzie ciekawość? A gdzie chęć przeżycia przygody? Nawet małej. Z takim podejściem szybko dopada ludzi nuda, a nuda to nic dobrego 😉

Bawcie się i zwiedzajcie ShowUp
Pozdrawiam 🙂