Szczęście nie ma tu nic do rzeczy

 

Szczęście ważne jest zawsze, ale jeśli chodzi o Wasze transmisje starajcie się nie traktować dobrego wyniku żetonowego jako szczęśliwego trafu. Szczęście nie ma nic do rzeczy, gdy chodzi o to ile dostaniecie żetonów.

Jeśli chcecie dobrze zarabiać na Su nie skupiajcie się na tym, by wybierać Wasze szczęśliwe dni, czy godziny. Waszą szczęśliwą godziną jest ta, w której czujecie się dobrze sami ze sobą, macie dobry humor i pomysł na transmisję. Wasz szczęśliwy dzień to ten dzień, kiedy Wasi widzowie są mniej spięci, kiedy mają dla Was więcej czasu i więcej żetonów, czyli dzień po wypłacie 😉 Jak widzicie szczęśliwe dni na Su da się bardzo dobrze wyznaczyć.

Zdarza się, że ludzie są przesądni i nie chcą uwierzyć w to, że na istnienie szczęśliwych dni, nazw, czy godzin, nie ma dowodów naukowych. Jednak z wiarą się nie dyskutuje. Tak więc jeśli jesteście przesądni, zmieniajcie nicki, ale nie liczcie na jakiś cud związany z tą zmianą. Zmieniajcie godziny transmisji, ale liczcie się z tym, że stracicie stałych widzów, ponieważ ludzie mają określony rytm dnia, z którego nie mogą lub nie chcą rezygnować. Zyskacie innych widzów, ale to też nie jest związane ze szczęściem, tylko z rytmem dnia.

Sposobem na zarabianie żetonów dzięki Su jest pomysł na siebie i pomysł na transmisję. Licząc na szczęśliwe godziny i szczęśliwe nicki jeszcze nikt zbyt wiele nie zarobił, ale zawsze możecie to przetestować 😉

Pozdrawiam, bawcie się i show up 😉