Szpilki na transmisjach SU

 

Ze statystyk jakie od czasu do czasu robię wynika, że bardzo chętnie na transmisjach kobiet pojawiają się szpilki i poza bielizną jest to chyba taka rzecz, która bardzo zwraca uwagę. Mężczyźni lubią szpilki, a kobiety chcą być zauważone. To działa, co widać dobrze na transmisjach. Jednak skoro chcecie zrobić „czary mary hokus pokus” 😉 zawsze można zastosować kilka sprawdzonych sposobów.

Pierwszy z tych sposobów polega na korzystaniu tylko z tych kolorów, które robią największe wrażenie: czerni i czerwieni. Szpilki i pończochy w tych kolorach kojarzą się z seksem. Niezależnie od tego co poza nimi kobieta ma na sobie.

Do szpilek przydadzą się pończochy 😉 Nie masz bardzo zgrabnych nóg lub bardzo szczupłych możesz wybrać pończochy ze szwem. Kabaretki to dobre pończochy dla każdej, która musi coś „poprawić”. Samonośne sprawdzają się wtedy gdy pokazujecie ładną bieliznę, z pasem wtedy, gdy chcecie podkręcić temperaturę transmisji. Na Su jest też grupa fanów rajstop. Może nie jest ich zbyt wiele, ale rajstopy i szpilki to także nie jest najgorszy pomysł, zwłaszcza gdy do kompletu dołożycie nożyczki 😉 I zamiast zdejmować rajstopy, będziecie je rozcinać.

Bawcie się 🙂

Pozdrawiam Show Up 😉