Sztuczny vs naturalny biust

 

Zaskoczyło mnie to jak wiele z was chce poddać się operacjom powiększenia piersi, myśli o tym lub już to zrobiło. Dlatego ten temat będzie o psychologii atrakcyjności.

Atrakcyjność to nie Wasz biust, tyłek, nogi, czy inne części ciała. Atrakcyjność jest w Waszej głowie.  I tak kobieta, którą określilibyście jako bardzo atrakcyjną może się uważać za miernotę, bo tak jej podpowiada głowa. Bywa też (i to całkiem często), że ktoś mało atrakcyjny uważa się za miss świata i to nas drażni, ale ta osoba nie dostrzega krytyki, więc możemy co najwyżej zebrać szczękę z podłogi i iść dalej.

Mówicie, że większy biust, ładniejsza figura, większy tyłek pomaga zdobywać widzów. Fakt może i pomaga, tak jak w życiu nie odbiegająca od obecnych norm uroda pomaga. Jeszcze jednak nie zdarzyło się żeby uroda, która pomogła coś zdobyć pomogła też to zdobyte zatrzymać. Pomyślcie o tej sprawie logicznie. Co Wam przyjdzie z tego, że zdobędziecie widzów, skoro oni i tak odejdą kiedy uroda się znudzi? Transmitujący, którzy opierają swoje transmisje jedynie na urodzie nie utrzymują się za długo wysoko w rankingach popularności na SU. Uroda w transmisjach na SU nie jest najważniejsza. Może Was to dziwić, bo w świecie poza SU nie jest łatwo znaleźć coś podobnego. Tu liczy się też Wasza osobowość, pomysł jaki macie na swój show i na siebie, sposób w jaki traktujecie innych.

Jeśli poddajecie się różnym operacjom by więcej zarabiać, to SU chyba nie jest tym miejscem gdzie Wam się to będzie bardzo opłacać. Lepiej poznać swoich widzów, dowiedzieć się czego chcą i dać im to. I oczywiście wierzyć w swoją atrakcyjność, bo ona jest w Waszej głowie. Jeśli pozwalacie się obrażać na transmisjach i źle traktować ktoś pomyśli, że po prostu może to robić, bo ma na to zgodę. Słowa mogą Was ranić, ale czy pytacie siebie czasem ile w tych złych słowach jest prawdy? Chcecie zmieniać swoje ciało dla kogoś kto Was krytykuje? A co skrytykuje następnym razem? Co mu się nie spodoba? Wszystko będziecie zmieniać?

Po prostu bawcie się na SU. Tak jest lepiej.

Pozdrawiam Show Up 😉