Szukanie drugiej połówki na ShowUp.tv

 

O co chodzi z szukaniem żony czy męża na ShowUp? W Internecie zaczęto odrobinę kojarzyć ShowUp z portalem randkowym, choć możecie się z tego śmiać tak się dzieje 🙂 Nie wiem jak bardzo serio prowadzi się takie poszukiwania, ale myślę że na pewno są ludzie, którzy mają nadzieję spotkać na ShowUp.tv bratnią duszę, kogoś z kim można spędzać więcej czasu.

Nasz serwis nie jest portalem randkowym, jednak każdy ma jakieś własne oczekiwania i czasem trudno wybić mu je z głowy. Pamiętajcie jednak, że spotykanie się w realnym świecie z ludźmi poznanymi czy to w czasie transmisji, czy na portalu randkowym, zawsze niesie ze sobą pewne ryzyko. Spotkania przez portal randkowy mogą jednak skończyć się po prostu zawodem, natomiast spotkania z ludźmi poznanymi na SU nie będą najlepszym pomysłem z zupełnie innych przyczyn.

Regulamin ShowUp.tv, na który czasem narzekacie 😉 powstał głównie po to by chronić transmitujących i widzów. Każdy ma prawo do wyznaczenia własnych granic, jednak czasem bardzo łatwo jest te granice przekroczyć, kiedy przełamana zostaje pewna bariera prywatności. Nie będę Was pouczać co możecie robić, a czego nie, jednak zawsze zastanawiajcie się czy łamanie regulaminu jest dla Was korzystne. Jak może się to skończyć w Waszym prywatnym świecie. Czy osoba, dla której chcecie złamać regulamin jest tego warta? Czy możecie jej zaufać?

Nadeszło lato, coraz cieplej, niektórym już od samej temperatury zaczynają się budzić motylki w brzuchu… jednak panujcie nad motylkami… jeśli to możliwe 🙂

Pozdrawiam Show Up 😉