Tak zwane „sępy”

 

„Sępów”, czyli osób które oglądają, ale nigdy nie rzucają żetonów jest na SU wielu. Nie jest to jeszcze powód do nadmiernego zdenerwowania. Problemy zaczynają się gdy „sęp” ma bardzo duże wymagania.

Niemal każdy transmitujący spotyka się na swoich transmisjach z osobami, które oglądają, sporo komentują, ale nigdy nie dają transmitującemu żetonów, lub robią to bardzo rzadko. Transmitujący, który zaczyna przygodę na SU i jeszcze nie wie dokładnie czego może się spodziewać bardzo często pada ofiarą „sępa-hejtera” czyli kogoś kto wchodzi na transmisję, początkowo zaczyna sympatyczny czat, potem pojawiają się z jego strony żądania: „pokaż”, a gdy transmitujący nie reaguje – hejty.

Jeśli dopiero zaczynacie musicie wiedzieć, że niemal każdy z transmitujących przechodził przez te same problemy i nie warto zbyt mocno skupiać się na tym, co widz- „sęp” ma do powiedzenia. W przypadku gdy zaczyna być bardzo agresywny i niszczy transmisję, najlepiej jest taką osobę zbanować. Litość lub upomnienia są jak dawanie kolejnej szansy na to by ktoś mógł bezkarnie was obrazić.

Po jakimś czasie nawet nie zauważa się „sępów”, a rozpoznaje się je już w momencie podjęcia przez nich rozmowy na czacie. Dla Was ważna powinna być Wasza transmisja i widzowie, którzy darzą Was szacunkiem. Jeśli Wy także szanujecie widza nie możecie się zbyt mocno skupiać na tym co mówi lub czego żąda „sęp”. Nawet jeśli nie banujecie takich osób, nie powinno się ich nagradzać za niszczenie Waszych transmisji.

Pozdrawiam Show up 🙂