Transmisje, do których się nie wraca

 

Czasem transmitujący popełnia błędy, których widzowie mu nie wybaczają. Nie będę pisać o sprawach ekstremalnych, ale o tym co może poważnie zniechęcić do was oglądających.

1. Niezrównoważony transmitujący – każdy lubi ludzi odrobinę szalonych, ale wszyscy boją się prawdziwych wariatów. Gdy przestraszysz widza raz na zawsze stracisz jego zainteresowanie.

2. Bardzo złej jakości kamerka i zbyt aktywny transmitujący – zaplanuj swoją aktywności do możliwości Twojej kamerki. Widz musi jednak coś zobaczyć.

3. Transmitujący obrażający widza – transmitujący ma możliwość pozbycia się ze swojej transmisji widza, którego uwagi mu się nie podobają, jednak jeśli zamiast tego wda się w kłótnię i straci nad sobą panowanie może wiele stracić.

4. Transmitujący nie ma pomysłu na swoją transmisję – zwykle siedzi zbyt daleko od kamerki lub zbyt blisko, nie wykazując aktywności. Nie stara się też by kamerka była dobrej jakości. Nie ma określonego celu czy nawet tematu transmisji. Widz zwykle nie wie o co chodzi, więc albo spędza tu trochę czasu licząc, że może coś się ruszy, albo opuszcza taką transmisję.

5. Transmitujący, na którego trzeba długo czekać – nikt nie lubi oglądać umeblowania, zasłon, czy dywanu transmitującego. Skazywanie widza na więcej niż 5 minut patrzenia na wyżej wymienione, skutecznie zniechęci go nie tylko do czekania, ale też kolejnych odwiedzin.

6. Transmitujący nie realizuje celu lub realizuje go tak, by odebrać widzowi chęć do tego by jeszcze kiedyś odwiedził transmitującego.

7. Transmitujący zaraża widza smutkiem – kamerki to rozrywka, więc jeśli ktoś cały czas płacze, skarży się na swój los i życie może jednak powinien prowadzić blog.

Pozdrawiam Show Up 🙂