Transmisje „z twarzą”

 

Wielu z Was zanim zacznie robić transmisje sprawdza jak to jest na Showup, przeglądając transmisje innych osób. Przychodzicie tu zachęceni tym co słyszeliście o SU lub po prostu z ciekawości.

Każdy kto rozpoczyna transmitowanie ustala sobie jakieś granice tego co chce pokazać. Nie zawsze to tak wygląda w praktyce 🙂 Na pewno sami wiecie, że czasem dajecie się sprowokować widzom do tego by przekroczyć granice. Nie jest to dla Was dobre, bo to zawsze Wy musicie pamiętać do czego dążycie i działać według tego co zaplanowaliście. Dlatego właśnie nie należy planować, że tej nocy zrobię rekord 🙂 Lepiej zaplanować ciekawy show.

W internecie krąży opinia, że aby „dobrze zarabiać na ShowUp trzeba pokazywać twarz”. Nie odniosę się do tego newsa, bo to czy jest on faktem czy nie wiecie sami. Skupię się tylko na konsekwencjach pokazywania twarzy na SU. Przede wszystkim istnieje możliwość, że zostaniecie rozpoznani przez znajomych. Każdy mniej więcej wie czego może się spodziewać w takim przypadku.

„Transmisje z twarzą” i „privy z twarzą” cieszą się dużą popularnością ponieważ dają one widzowi szansę na lepszy kontakt z osobą transmitującą. Z kolei transmitujący nie zawsze chce pozbyć się całkowicie anonimowości. Zanim zrobicie transmisję, na której widać Waszą twarz zdecydujcie, czy tego naprawdę chcecie. Nie pozwólcie się też zmuszać widzom do tego by robić coś wbrew Waszemu planowi.

Bawcie się
Pozdrawiam Show up 🙂