Uwaga na oszustów!

Ostatnimi czasy dociera do mnie coraz więcej głosów od osób, które żalą się, że znowu zostały oszukane. Jak to znowu – pytam. Okazuje się, że wielu mężczyzn łapie się na nieuczciwe zagrania innych osób (bo nie zawsze mają pewność, że oszukała je kobieta) i dając się naciągnąć traci pieniądze. Mowa tu o prywatnych pokazach na skype itp.

Któż z nas nie lubi prywatnych pokazów – dziewczyna, która oferuje takie rzeczy ma okazję więcej na tym zyskać, a mężczyzna, która się na to godzi, wie, że podczas tego pokazu ma ją tylko dla siebie, że będzie spełniać jego zachcianki. „Privy” – jak to zwykło się je nazywać, są bardzo popularne i to nie tylko na ShowUp.tv, ale i poza nim. Jak tu jednak wynika z docierających głosów, trzeba na to bardzo uważać.

Cały przebieg często wygląda podobnie. Użytkownicy odwiedzający różnorakie serwisy dla dorosłych dostają na e-mail lub w różny inny sposób wiadomości od rzekomo atrakcyjnych kobiet – często także z załączonymi fotkami w celu zwiększenia wiarygodności, które proponują im ostre i gorące pokazy na skype. Haczyk polega jednak na tym, że zawsze żądają pieniędzy z góry – czasem w formie bezpośredniego przelewu, a czasem przy wykorzystaniu jeszcze mniej bezpiecznego (bo już nawet nie wiesz gdzie idą pieniądze) bluecash. Jak się łatwo domyśleć, po przelaniu pieniędzy kontakt się urywa i na żaden pokaz nie można liczyć. Po takim czymś niesmak pozostaje na długo i tracą na tym inne, naprawdę uczciwe dziewczyny, które chętnie pokazałyby coś więcej prywatnie, jednak nie mogą znaleźć chętnych, bo jeden, czy drugi facet się przejechał i nie chce więcej ryzykować.

Oczywiście każdy zrobi jak zechce, będzie miał ochotę to zaryzykuje – obu mu się poszczęściło i trafił na uczciwą : ) Niemniej uważajcie, często nie są to duże pieniądze, np. 20 – 100 zł, co jeszcze bardziej kusi do zaryzykowania, jednak nawet tyle na ziemi nie leży, więc chyba nie warto tego tracić w głupi sposób, prawda?