Wasze profile

 

Lenistwo na kamerkach nie popłaca, a nadmierna tajemniczość może sprawić, że widz i żetony będą Was omijały szerokim łukiem. Także i tym razem będzie o Waszych profilach 😉
Niektórzy/re z Was mają dobrze wypełnione profile, które zachęcają widza do tego by zaglądał na transmisje, by dodał do ulubionych. Inni/e myślą, że profil do niczego nie służy, a jest tylko nadmiernym obciążeniem. O ile większość z Was najczęściej umieszcza na swoich profilach wyciąg z przepisów prawnych o tyle zupełnie nie dbacie o to jak przedstawiacie się ludziom.

Zdjęcia to ważna część profilu. Każdy kto na niego wchodzi na początku ogląda właśnie zdjęcia. Potem przechodzi do Waszych opisów. Czy trzeba pisać dużo? Czy trzeba pisać wierszem? Czy trzeba wykazać się poprawną polszczyzną? Jeśli liczycie na to, że odwiedzi Was profesor Miodek to możecie brać pod uwagę rzeczy, które wymieniłam. Jeśli jednak chcecie przekonać do siebie „statystycznego” widza, najlepiej być po prostu sobą. Pokażcie kogo spotka na transmisji.

Czy warto pisać: jaka jestem zobaczysz na priv? Może trzeba zadać sobie pytanie: czy w ogóle bez jakichkolwiek informacji ktoś zechce zaprosić mnie na priv? Jeśli będziecie nadmiernie tajemniczy/e odwiedzać Was będą tylko wielbiciele zagadek, a nie wiem czy portal ShowUp jest miejscem przyciągającym takich ludzi. Może lepiej założyć konto na jakimś portalu dla matematyków?

Gdy nie prowadzicie konta na żadnym portalu społecznościowym warto na profilach Showup umieszczać informacje o tym kiedy można zobaczyć Wasze transmisje. To pomoże Wam zbudować grono stałych widzów. Musicie być choć trochę przewidywalni/e.

Bawcie się, ale nie bądźcie tajemniczymi leniami z ShowUp 😉

Pozdrawiam 🙂