Wasze profile

 

Niezależnie od tego jak długo jesteście na SU warto zadbać o to by każdy kto zagląda na Wasz profil mógł dowiedzieć się o Was nieco więcej.

ShowUp to miejsce spotkań w Internecie, robicie tu transmisje, rozmawiacie ze sobą na czatach – dobrze jest wiedzieć z kim się gada, tym bardziej że pojawia się coraz więcej nowych twarzy.
Część odchodzi potem powraca, stare znajomości niekoniecznie muszą się kończyć.
Jeśli na swoim profilu zaznaczacie kiedy można Wasz złapać na SU i podajecie informacje, dzięki którym można Was łatwiej znaleźć, kontakty na których Wam zależy przetrwają.

Kolejną rzeczą, do jakiej warto używać swoich profili jest informacja o tym co będzie się działo na Waszych transmisjach. Możecie informować kiedy pogaduchy, a kiedy pokazy. Jeśli planujecie zaskoczyć czymś, warto zaprosić fanów na takie wydarzenie 🙂

Profil pusty i zaniedbany, bardzo często może odstraszać ludzi, którzy wchodzą na transmisję, potem chcą zobaczyć profil i wciąż nie wiedzą nic. Profil jest Waszą wizytówką i reklamą. Jeśli jest pusty po prostu nie korzystacie z bardzo dobrego narzędzia, które pozwala przyciągnąć stałych widzów i nawiązać z nimi komunikację. To właśnie stali widzowie zapewniają Wam pewien komfort, bo szybciej reagują na to co się dzieje na czatach, atmosfera dzięki nim jest lepsza i zawsze macie w nich wsparcie.
Dbajcie więc o swoje profile.

Pozdrawiam wszystkich ShowUp 😉