Więcej erotyki

 

Ostatnio można zauważyć na SU większe zainteresowanie zarówno po stronie widzów jak i po stronie transmitujących bielizną erotyczną.

Nie da się ukryć, że najczęściej wybieracie pończochy i stringi, jednak coraz więcej jest też gorsetów, halek, pasów do pończoch. Na pewno erotyczna bielizna to + 100% do atrakcyjności kobiety. Nie wiadomo kto to wymyślił, ale ktoś musiał 😉 skoro dziewczyny wybierające bieliznę erotyczną uważa się za bardziej namiętne od tych, które nie przywiązują do bielizny zbyt wielkiej wagi.

Jeśli chodzi o transmitujących i ich widzów, daje się zauważyć, że te dziewczyny, które wybierają ładną bieliznę mają więcej widzów zaangażowanych – fanów, którzy czekają na każdą kolejną transmisję. Poza własnym stylem, osobowością, sposobem prowadzenia transmisji, bielizna jest kolejnym ważnym „wabikiem” i wyróżnikiem.

Jeśli chodzi o panów tu jest nieco inaczej. Jeśli adresujecie swoje transmisje do pań i chcecie, by pojawiały się na nich kobiety dobrym akcentem jest koszula. Jednym z najmniej zachęcających: podkoszulek w nieciekawym kolorze z dużą ilością napisów. Kobiety cenią estetykę, a zraża je chaos, także ten panujący w wyglądzie transmitującego. Na pewno Waszym ważnym atutem jest „ładna klata”, dlatego jak już nie chcecie jej pokazywać, to koszula pozwoli Wam pokazać jej tyle ile sami zadecydujecie. Nie namawiam do korzystania z bielizny erotycznej dla panów tych facetów, którzy robią transmisję solo, natomiast może to być ciekawy akcent w transmisjach par.

Mam nadzieję, że bielizna erotyczna zagości na stałe na Waszych transmisjach.

Pozdrawiam, bawcie się dobrze ShowUp 🙂