„Wielki” konkurs z pulą kilkunastu tysięcy żetonów

Mam przyjemność ogłosić, że trwa wielki konkurs, którego całkowita pula na wygrane wynosi aż kilkanaście tysięcy żetonów – konkurs potrwa do końca listopada 😉

Jak wiadomo serwis ShowUp.tv wystartował z nową kampanią reklamową, która przeniesiona została na warszawskie billboardy. W całej stolicy można znaleźć kilkadziesiąt billboardów promujących ten niezwykły serwis z kamerkami.

Jesteś użytkownikiem serwisu? Chciałbyś zdobyć trochę żetonów, które potem mógłbyś przeznaczyć na oglądanie swojej ulubionej dziewczyny? Nic prostszego! Zasady konkursu są bardzo proste, a nagroda za prawidłową odpowiedź gwarantowana!
Wystarczy poprawnie wytypować 6 z 49 liczb, losowanie w każdy wtorek, czwartek i sobotę, zapraszamy.
…wróć, to nie ten konkurs…

Zasady są znacznie prostsze:
zlokalizuj dowolny billboard z reklamą ShowUp.tv,
uwieńcz to na 2 zdjęciach – zdjęcia wykonane z różnych perspektyw,
wrzuć fotki na zapodaj.net,
dodaj komentarz pod >>TYM<< wpisem, podając w nim: miejsce, w którym znajduje się billboard (ulicę/skrzyżowanie), link do wrzuconych przez Ciebie zdjęć oraz Twój login, którego używasz w serwisie ShowUp.tv.
Jeżeli będziesz pierwszą osobą, która doda to miejsce, to 100 żetonów jest Twoje – o ile oczywiście zastosowałeś się do powyższych zasad.
Co prawda billboardy stoją tylko w Warszawie, jednak konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, nie tylko dla jej mieszkańców. Jesteś w stolicy przejazdem? Zrób 2 zdjęcia i sprawdź, może wygrasz i Ty : )
ps. Wybaczcie te wstawki o lotto, ale nadal śni mi się po nocach te 50 milionów, które mi zgarnęli sprzed nosa…