Wujek dobra rada

Oczywiście każdy z was ma swoje własne pomysły na show, a niektórzy mają większą wyobraźnię niż inni. Może jednak przyda wam się kilka słów od „wujka dobrej rady”.

Muzyka na transmisjach pomaga walczyć z nieśmiałością 😉 po obu stronach kamerki i tworzy atmosferę. Zobaczcie, że te transmisje, które mają fajną muzykę bardzo szybko zdobywają popularność. Poza tym przy muzyce można się bujać, a takie bujanie przyciąga zainteresowanie!

Oczywiście każdy z transmitujących może robić co chce, ale musi pamiętać, że nad wszystkim czuwa komisja etyki europejskiej, która czujnie przygląda się waszym pokazom, co jakiś czas wysyłając monit o transmisjach nieregulaminowych. Wszyscy jesteśmy studentami uniwersytetu ShowUp 😉

Banowanie hejterów jest waszym prawem i możecie z niego korzystać. Pamiętajcie, że taki hejter nie tylko utrudnia wam życie, ale psuje zabawę innym. Jeśli mówi: „jesteś paskudna, masz piersi jak Afrykanka” to ludzie oglądający mogą pomyśleć, że to prawda. Dlatego w waszym interesie jest banowanie takich nieprzystosowanych osobników.

Kiedy nie widać waszej twarzy na transmisji, nie słychać waszego głosu, a widzicie, że macie sporo oglądających to starajcie się ich zaciekawić w jakikolwiek sposób, bo opuszczą waszą transmisję. Jeśli nie chcecie nic mówić, robić ani pisać, to pokażcie choć ładną buzię. Oglądający potrzebuje czegoś żeby z wami zostać i nie czuć nudy.

Ostatnia rada wujka jest dla facetów, którzy chcą przyciągnąć na swoje transmisje kobiety. Kobiet zwykle nie interesuje to ile macie centymetrów, tylko to kim jesteście i jakaś historyjka (drobne przebieranki), a na dostawę centymetrów czas przychodzi nieco później. Zniechęcacie kobiety. Musicie sobie ustalić kogo i jak chcecie przyciągnąć na swoje transmisje.

Pozdrawia was wujek dobra rada i życzy wszystkim ShowUp!