Wymówki, wymówki, wymówki…

 

Może to jest moja prywatna opinia, ale listę wymówek mężczyzna przedstawia kobiecie gdy jest ona jego narzeczoną lub żoną. Nie wiem czy takiej listy oczekuje od widza osoba transmitująca. Jeśli uczucie jest tylko po jednej stronie, ta druga może pewne zachowania interpretować jako nękanie.

Czy można się zakochać w osobie transmitującej? Można. Na SU jest tyle interesujących osób, że niezależnie od tego czego poszukujecie w życiu możecie się tu zakochać. Jednak tak na SU jak i w życiu codziennym jeśli ktoś kogo kochacie nie darzy Was większą sympatią pewne zachowania będzie uważał za uciążliwe. Nękający adorator w życiu realnym dostaje „bana” od sądu. Na SU można odciąć się od kogoś takiego uniemożliwiając mu kontakty z nami banując w każdym miejscu.

Od transmitującego zależy na jak dużą zażyłość pozwoli sobie z widzem. Ile mu o sobie powie, jak dobrze pozwoli się poznać. Jeśli doprowadzicie do tego, że widz będzie uważał siebie za waszego właściciela możecie liczyć na kłopotliwe pytania, nękanie, a w końcu na hejt.

Nie obiecujcie jeśli nie zamierzacie dotrzymać obietnic, pamiętajcie że widz może wiele. Może uprzykrzyć Wam transmitowanie. Jeśli komuś coś obiecujecie dajecie mu prawo do tego, by tę obietnicę egzekwował. Dlatego szczerze radze być ostrożnym z wyróżnianiem kogoś spośród widzów. Jeśli jest to grupa waszych ulubieńców to jeszcze nie problem. Kłopot może być wtedy gdy wyróżniacie jedną lub dwie osoby.

Bawcie się i pamiętajcie, że na wymówki nie ma u nas miejsca.

Pozdrawiam Show up 🙂