Wyzwanie

 

Na portalach społecznościowych rozpowszechniły się różnego typu wyzwania 😉 Zaczęło się od oblewania wodą, teraz nadeszła moda na ściąganie staników. Jak myślicie, czy na SU przydałyby się takie zabawy?

Przedstawię Wam pewien scenariusz, który może się Wam spodobać. Zacznę od początku. Czym jest wyzwanie? Jest to coś w rodzaju pojedynku. Jedna osoba „rzuca rękawicę” realizując przypisany do wyzwania cel, kolejnej osobie. Wyobraźmy sobie, że zabawa się rozpoczyna. Wyzwanie polega na zdjęciu bielizny podczas transmisji, ale oglądający nie mogą zobaczyć nawet kawałka nagiego ciała transmitującego. Osoba, która przystępuje do zadania nominuje kolejne 2 osoby, które mają takie zadanie wykonać. Osoby wyzwane muszą mieć swoje konta na SU. Można się „wykupić” od realizacji wyzwania przekazując podczas transmisji na rzecz osoby, która rzuciła wyzwanie ustaloną wcześniej ilość żetonów. Jeśli jednak żetony zostaną zwrócone oznaczać to będzie, że zadanie musi być wykonane.

Zabawa w zadania to całkiem fajna sprawa, zwłaszcza jeśli wymyślicie dla siebie ciekawe cele. Ja zawsze wierzę w Waszą pomysłowość 🙂 Mam nadzieję, że jesienią i zimą będziemy się naprawdę dobrze bawić na SU.

Pozdrawiam Show Up 🙂