Z twarzą czy bez twarzy

 

Pisałam kiedyś na ten temat, ale on wciąż jest aktualny, zwłaszcza że mamy wiele nowych transmitujących, którym często trudno się zdecydować czy na transmisjach pokazywać twarz, czy też nie.

Zaletą pokazywania twarzy na transmisji jest na pewno większe zainteresowanie widzów. Zwłaszcza jeśli Wasza twarz jest ładna, będzie ona dla Was poważnym atutem, który pomoże odnieść sukces na SU. Jeśli zdecydujecie się na to by na transmisji pokazać twarz, musicie też mieć świadomość, że będzie Was oglądało wielu ludzi. Być może ktoś znajomy, być może przyjaciel. Nie wiecie kto jest po drugiej stronie. Jeśli obawiacie się reakcji znajomych na to, że widzą Was na SU macie dwa wyjścia: nie pokazywać twarzy lub na transmisji publicznej nie pokazywać zbyt wiele poza twarzą. Jeśli nie pokazujecie twarzy na transmisji publicznej ani na transmisji prywatnej musicie liczyć się z tym, że nie dostaniecie tak wielu żetonów jak transmitujący, którzy pokazują twarz.

SU to jednak miejsce bardzo popularne, dlatego nie będę nigdy namawiać osób nieśmiałych do tego, by pokazywały twarz na swoich transmisjach. Decyzja zawsze należy do Was. Bawcie się.

Pozdrawiam wszystkich Show up 🙂