Z zabawkami czy bez?

 

Zabawki erotyczne to całkiem fajna sprawa choć pewnie niewiele z Was wie, że wymyślono je całe wieki temu, a teraz tylko je udoskonalamy. Od zabawek łatwo się uzależnić, dlatego trochę dziwi fakt, że niektórzy z Was tak bardzo ich nie lubią, albo nie widzą potrzeby by kupić choć jedną.

Zabawki chciałabym polecić szczególnie tym z Was, którzy mają problemy z odwagą lub jeśli wolicie z akceptacją swoich potrzeb 😉 Zabawki to nic złego, więc zanim skrytykujecie spróbujcie sami, żeby przynajmniej wiedzieć co krytykujecie.

Jeśli jednak nie zależy Wam na dobrej zabawie, to na SU jest druga strona zabawek, ta bardziej materialna. Dzięki nim po prostu możecie więcej zarabiać, a żadne warzywo nie ucierpi 😉 Osobiście jestem wielką fanką wszelkich nowości, ale u nas jeśli już pojawiają się zabawki to zwykle te najprostsze, a przecież jest tyle innych możliwości.

Nie myślcie w tej chwili o tym ile trzeba za zabawki zapłacić, bo jestem gotowa założyć się z Wami, że zebranie funduszy na fajną zabawkę nie zajmie Wam za dużo czasu 😉 Tak naprawdę każdy wolałby się dorzucić do zabawki lub bielizny niż do piwka lub wina. Jakby nie było przygoda z zabawką trawa znacznie dłużej niż przygoda ze skrzynką piwa 😉

Mam nadzieję, że zachęciłam Was do eksperymentów i ci którzy zabawek nie lubią zaczną na nie patrzeć trochę inaczej.

Bawcie się i show up 😉