Zabawa jest najważniejsza

 

Zabawa jest najważniejsza i jest to pierwsze przykazanie na SU. Nie ma sensu się z tym sprzeczać trzeba to zaakceptować.

Jeśli będziecie się do tego przykazania stosować nikomu nie stanie się krzywda i nigdzie nie powstaną „kwasy”. Zabawa polega na tym, że nie męczymy się nawzajem swoją niechcianą obecnością, natarczywymi głupimi pytaniami, kosmicznymi opowieściami: „ja dałem 10 żetonów, a Ty nie umiesz się odwdzięczyć tak jak ja chcę, więc następnym razem nie będę już tak hojny”. Jeśli chcesz się z kimś pokłócić znajdź takie osoby spośród transmitujących, które przyszły na SU w tym samym celu. Wówczas dla każdej ze stron, niezależnie od słów jakie padną, będzie to dobra zabawa.

Nie traktujcie SU tylko jako miejsca „pracy”. Nawet jeśli tu zarabiacie, nawet jeśli zarabiacie tu dużo, sami przyznajcie, że nie jest to „typowa praca”. Nie przychodzi się tu „odwalić swoje godziny” i wrócić do domu. Tak naprawdę, by zarabiać na SU, trzeba się tu dobrze czuć i dobrze bawić. Codzienne wielogodzinne transmisje mogą pozbawić Was energii i radości. W końcu zaczniecie myśleć o SU jako o miejscu paskudnym, do którego wracacie z przymusu. Wasze złe samopoczucie odbije się też na ilości żetonów jakie dostajecie.

Na SU robimy show, „show” oznacza dobrą zabawę 😉

Bawcie się ShowUp