Zabierz ShowUp.tv na wakacje

 

Zastanawiam się czy transmisje w plenerze nie będą hitem tego lata na SU? Co o tym myślicie? Transmisja w plenerze zawsze budzi więcej zainteresowania, jednak sporą blokadą może być tu Internet, jego zasięg oraz transfery jakie oferuje operator.

Nie będę Wam polecać najlepszego Internetu mobilnego, najlepiej zapytać o to tych transmitujących, którzy robią transmisje w plenerze i wiedzą jak to wygląda w praktyce podczas transmisji. Mogę Wam jedynie doradzić, by wybrać coś z LTE. Gdy wybieracie się w plener warto będzie też sprawdzić, czy wciąż będziecie się znajdować w zasięgu LTE. Co prawda płynnie przejdziecie w tryb 3G jednak na Waszych transmisjach mogą być przerwy.

Dlaczego wyprawa w plener to dobry pomysł? Nie dlatego, że jest to coś nowego, czym możecie zaskoczyć widzów, ale także dlatego, że taka transmisja i Wam pozwoli się odprężyć. Będzie i dla Was przyjemniejsza.

Z tego co do tej pory zaobserwowałam na wypad w plener zwykle decydujecie się gdy jesteście w parach. Nie ma się jednak czego bać 😉 Nawet gdy będziecie transmitować solo. Wystarczy, że wcześniej znajdziecie miejsce na taką transmisje. Na pewno nie zawsze jest to łatwe i w miejscach publicznych trzeba się bardzo przyzwoicie zachowywać, ale… czy ktoś powiedział, że Wasze transmisje w plenerze muszą być bardzo ostre?

Bawcie się, a na wakacje zabierzcie ze sobą ShowUp.tv 🙂

Pozdrawiam Show Up 😉