Zachęć, pokaż, ban

 

ShowUp nieco się zmienił, a wszytko dzięki wam. Ustalacie swoje reguły i wyznaczcie granice i chyba o to chodzi, że by nie było tak, że wszystko można.

Nadchodzi prawdziwa wiosna, więc jak to wiosną bywa musicie się przygotować na nadejście wiosennych hejterów, czyli ludzi z permanentną depresją. Kto chce może z nimi gadać i próbować ich z tej depresji leczyć. Muszę jednak powiedzieć, że taka terapia może być długa i mało dla Was satysfakcjonująca. Jeśli więc nie macie zamiłowania to tego by leczyć bolączki innych jak zwykle polecam ignorowanie ich.

Z wiosną uaktywniają się także trolle, szczególny rodzaj hejtera, który żeruje na waszych emocjach, zwykle rzucając bardzo kontrowersyjne teksty. Trollowi zależy na tym by odebrać wam widza i skupić jego uwagę na sobie. Jest to typ, którego trudniej zignorować i raczej powinno się go banować, ponieważ tak to z trollami bywa, że wzbudzają wielkie emocje. Zwykle podszywają się pod nick znanego transmitującego zmieniając literkę lub dwie i podając się za transmitującego korzystając z okazji by hejtować, niszczyć to co da się zniszczyć i pozostawiać po sobie zepsutą atmosferę.

Strzeżcie się trolli i uważajcie na depresyjnych hejterów, ale nie zapominajcie o zabawie 🙂

Pozdrawiam Show up!