Zadaj właściwe pytanie

 

Dlaczego nikt nie ogląda moich transmisji? Dlaczego inni mają widzów, a ja nie mam? Może trzeba oszukiwać? Może… Tych „może” jest dość dużo, ale zasady przyciągania widzów nie zmieniły się.
Dlaczego nie masz widzów? To nie jest właściwe pytanie. Inne pytania są o wiele bardziej istotne.

1. Na początku musisz obiektywnie ocenić siebie. Jak wyglądasz, jaką masz kamerkę, czy Twoje transmisje są interesujące, czy masz jakiś pomysł na siebie? Na pewno masz swoje mocne strony, czy potrafisz je pokazać?

2. Ważną rzeczą na SU jest to, czy potrafisz uczyć się od najlepszych, czy chcesz ich przebić, czy chcesz znaleźć się na czele stawki ShowUp?

3. Czy chcesz zarabiać? Określ ile chcesz zarabiać na ShowUp, określ własne cele. Prowadząc transmisje wyznaczasz cel dla widza, ale Ty też musisz mieć własne cele. Za każdym razem kiedy jesteś na transmisji musisz zrealizować swój cel. Potraktuj to jako zadanie dla siebie, jak spełnienie jakiegoś marzenia.

4. Nie ma dobrej zabawy bez rywalizacji. Zadaj sobie pytanie czy chcesz być lepsza/y od innych? Czy chcesz być popularniejsza/y od innych? Nie szukaj w sobie wad. Każdy ma mocne strony, które umożliwią mu pokonanie innych.

ShowUp to takie miejsce, gdzie nie da się uniknąć rywalizacji. Najlepszym sposobem by wygrać jest pokazanie siebie. Pokazanie swoich mocnych stron. Myśląc „nikt mnie nie lubi” daleko się tu nie zajdzie. Trzeba zainteresować sobą, kopiowanie i tworzenie „klona”, to nie najlepszy pomysł. Bycie sobą zawsze na ShowUp wygra.

Mam nadzieję, że te wskazówki sprawią, że wkrótce będziecie na czele stawki ShowUp. To jest naprawdę dobry cel dla Was.

Bawcie się 😉