Zawsze jest ktoś lepszy? Wcale tak być nie musi.

 

Jeśli myślicie, że na ShowUp.tv zawsze najbardziej ceni się nowe twarze i nowe nicki to nie macie racji. Zawsze ceniło się tu dobre pomysły na show. To prawda, że nowe osoby cieszą się popularnością, bo każdy jest ciekawy, ale stali transmitujący mają swoich wiernych fanów, którzy niechętnie ich porzucają, gdy transmisje są zawsze na dobrym poziomie.

To co zniechęca widza do transmisji, to panująca na niej nuda. Dawno, dawno temu spikerki telewizyjne musiały grzecznie i nieruchomo siedzieć przy stoliku i z kamienną twarzą recytować program telewizyjny. Ktoś kiedyś nazwał takie kobiety „pindami przy kwiatku”. Jeśli nie chcecie być jak taka nudna „pinda przy kwiatku” starajcie się ożywić własne transmisje nowymi pomysłami, celami, muzyką, zabawkami, strojem, makijażami, tańcem… Liczba pomysłów jest nieskończona, ale jeśli Wy sami nie macie ochoty na zabawę, pomysły się nie pojawią.

ShowUp to miejsce, gdzie dobrze powinni się bawić nie tylko widzowie, ale także transmitujący. Jeśli dobrze się nie bawicie, macie gorszy dzień, zróbcie sobie krótką przerwę i wróćcie nie z nowym nickiem, ale z nową energią i pomysłami.

Wierzcie mi, że warto eksperymentować, zaskakiwać widzów. Jeśli powtarzacie to samo, każdego wieczoru, Wasza transmisja staje się przewidywalna i nudna. Nie na tym polega zabawa.
Eksperymentujcie 😉

Pozdrawiam i show up!