Zdjęcia na profilach

 

Jak Was widzą taką mają o Was opinię. Dlatego zastanówcie się, czy nie warto poświęcić nieco czasu na to by uzupełnić swój profil i dodać zdjęcia.

Ten temat już był poruszany na blogu, ale widzę że wciąż przybywa transmitujących, którzy mają puste profile, bez zdjęć i bez opisów.

Dlaczego warto wypełniać swój profil?
1. Kiedy widz wchodzi na Waszą transmisję kilka minut później klika też Wasz profil.
2. Profil transmitującego to nie jest miejsce na spowiedź powszechną, możecie pokazać siebie takimi jakimi chcecie, podkreślić swoje mocne strony. Nie oznacza to jednak zupełnego mijania się z prawdą 😉
3. Za pośrednictwem profilu możecie informować o tym kiedy planujecie następną transmisję, jest to ważne szczególnie wtedy, gdy transmitujecie nieregularnie i nie nadajecie zawsze o tych samych godzinach.
4. Dzięki profilowi możecie prowadzić dialog, ze swoimi widzami w nieco spokojniejszej atmosferze niż ta, jaka zwykle jest na czacie.
5. Możecie w sposób szczególny wyróżnić tych, których uważacie za wyjątkowo sympatycznych.
6. Jeśli zdecydujecie się na zamieszczanie zdjęć pamiętajcie o tym, że uczciwiej wobec widzów jest zamieścić zdjęcie własne. Jednak zdjęcie, które w jakiś sposób pokaże jacy jesteście także będzie dobrze odebrane. Chodzi o to by zamieścić coś osobistego, coś co zbuduje jakiś Wasz obraz.
7. Możecie określić zasady Waszych transmisji. Uwolni Was to od odpowiedzi na męczące, powtarzające się pytania.

Czego nie warto zamieszczać na profilach?
Na pewno nie powinniście obrażać widzów, chyba że chcecie udowodnić, iż jesteście jakimś gatunkiem trolla internetowego 😉

Pozdrawiam Show up 🙂